قیمت nft ها در حال کاهش!!

قیمت nft ها در حال کاهش!!

در حالی که توکن های قابل خرید و فروش در صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز دارای شفافیت قیمت هستند ، ردیابی قیمت  NFT ها  دشوارتر است. به دلیل ماهیت نامناسب آنها ، ارزیابی احساسات بازار کلی بازار برای یک پروژه ممکن است دشوار باشد – این پویایی که باعث شده یکی از اعضای eGirl Capital ، با نام Mewny  ، اصلاحات NFT را “خرابی های خاموش” لقب دهد.

اخبار بدی برای مجموعه داران NFT نیز وجود دارد ، زیرا نشانه هایی از سقوط در حال انجام است.

CryptoPunks ، از اولین و محبوب ترین پروژه های NFT برای کلکسیونرها ، بیش از ۴۰٪ کاهش قیمت کف تا ۱۴ ETH (تقریباً ۲۸۰۰۰ دلار در زمان انتشار) را تجربه کرده است. کپیتولاسیون قیمت منجر به برخی داستانهای ترسناک امروزی شده است ، مانند یکی از دلالان که یک پانک را پس از خرید ۲۵٫۵ آن به قیمت ۱۶ ETH فروخته و دیگری بعد از خرید ۴۲ ETH آن را به قیمت ۲۷٫۹۹ فروخته است:

CryptoPunks یا تنها پروژه معروف نیست که با اصلاح قیمت در بازار روبرو شده است. داده های ارزیابی.market نشان می دهد که حجم فروش در چندین دسته قیمت برای NBA Top Shot از ۲۲ فوریه به شدت کاهش یافته است.

“بازار از ۲۲ فوریه روند نزولی داشته است. به نظر می رسد دو نوع فروشنده وجود دارد. یکی ، سرمایه گذار که زودتر وارد بازار شد و می خواهد با سود چشمگیر پول نقد کند. دو ، سرمایه گذار که در بالا یا نزدیک آن خرید کرده و نمی تواند تماشا کند که ارزش سرمایه گذاری آنها روز به روز کاهش می یابد. “

تماشای افت قیمت کف بدون توجه به پروژه دشوار است. طبق وب سایت ردیابی بازار Nonfungible ، این بازپرداخت در کل بازار تأثیرگذار است: تعداد کل فروش ، ارزش کل فروش و کیف پول های فعال همه به صورت ۷ روزه و ۳۰ روزه کاهش یافته است.

اردن در نهایت فکر می کند که این یک عقب نشینی سالم و کوتاه مدت است.

“من فکر می کنم این یک اصلاح سالم ، نسبتاً کوتاه مدت است. نرخ افزایش قیمت از ۱ ژانویه تا ۲۲ فوریه ناپایدار بود. من فکر می کنم چند ماه آینده همچنان بازار پر نوسان خواهد بود ، اما به نظر من در کل بسیار صعودی خواهد بود. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری