آیا می دانید بای کوین چیست و چه کسی آن را ایجاد کرده است؟

کمی در مورد تیم، شرکت و کارهای ما بدانید

همه چیز از سال 1394 در یک فضای کاملاً دوستانه آغاز شد و یک خانه قدیمی در جنوبی ترین نقطه یک شهرستان، پایگاه تولد، رشد و ارتقای بای کوین شد.

هزاران مشکل سر راه بود. بدون اغراق اگر بخواهیم مشکلات را بشماریم به همان عدد هزار میرسد اما فقط کافی بود خداوند لطف خود را شامل حالمان کند که امروز با قدرت می گوییم، خداوند لطف خود را از تیم بای کوین دریغ نکرد و در تمام لحظات سخت، حضورش را در کنارمان حس کردیم.

بای کوین برای تولد نیازمند یک تیم مقتدر و با دانش بالا بود و این آغاز راه بود. باید تمام بچه های تیم بای کوین به دانش روز برنامه نویسی دنیا مسلط می شدند که بنابر اذعان اساتید مجرب این علم، تیم به آن مرتبه علمی رسید.

بای کوین چیست و چه کسی آن را ایجاد کرده است؟

بعد از اینکه از دانش بروز تیم بای کوین مطمئن شدیم و تمام امتحانات اولیه را انجام دادیم. بای سل را ساختیم

بای سل یک پلتفرم فروش رایگان است که فضا و بستری مناسب و بدون کارمزد و اجرت را برای تمام افرادی که تولید کننده محتوا و آثار هنری دانلودی هستند فراهم میسازد. بای سل مرجع خرید و فروش فایل های دانلودی، بدون اجرت و کارمزد شد. در پلتفرم بای سل، کافی است که هر علاقمندی به رایگان یک فروشگاه اختصاصی برای خود ساخته و تمام آثار خود را برای فروش قرار دهد و بدون پرداخت پورسانت یا حق العمل یا کارمزد یا هر پولی که به عنوان سهم صاحب پلتفرم در سایت های دیگر دریافت می شود، اقدام به خرید و فروش نماید.

چگونه از بای سل به بای کوین رسیدیم ؟

بای سل یک پلتفرم فروش است. در ابتدا فقط فروش داخلی داشت و بعد از مدتی دایره فروش خود را گسترش داد و پا به عرصه ی فروش بین المللی نهاد و تمام آثار تولید کنندگان داخلی را به معرض دید بازار جهانی قرار داد و بنابر رسالت حفظ قانون کپی رایت که دغدغه ی اکثر تولید کنندگان بود، بای کوین شکل گرفت.

بای کوین با توجه به نوع برنامه نویسی آن، با استفاده از قدرت بلاکچین، آثار تمام تولیدکنندگان را در بستری قرار داد که تمام منافع کپی رایت را برای آنها حفظ کرده و موضوع سرقت آثار ادبی و استفاده های بدون اجازه از ناشر اثر را تا حد بسیار بسیار بالایی حل کرد.

پس با این احتساب، بای سل، والد بای کوین بوده و بای کوین تمام قدرت خود را از بای سل می گیرد و به بای سل هم اعتبار و وجاهت می دهد.

تفاوت بای سل و بای کوین چیست؟

شاید این را متصور شوید که بای کوین فقط برای تولیدکنندگان، هنرمندان، طراحان و گرافیستان، برنامه نویسان و معماران و... باشد و برای عموم جامعه کاربردی نداشته باشد. لازم است که در اینجا توضیحی عرض کنیم که بای کوین برای تمام مردم دنیاست. شما از حفظ آثار خود تا اختصاص یک فضای غیرمتمرکز برای سایت خود را می توانید از بای کوین متوقع باشید.

بسیاری از افراد و صاحبان مشاغل بع دنبال فضایی هستند که محتویات سایت خود را در آن قرار دهند و مطمئن باشند که اولاً فضا کاملاً امن و غیر قابل نفود است و در ثانی، اطلاعات آنها در اختیار یک فرد قرار نمیگیرد و در دنیای بلاکچین غیرمتمرکز تقسیم شده است. یکی از خدمات بای کوین، ارائه فضای بلاکچینی به این علاقمندان است

تولید کنندگان آثار توقع دارند که دسترنج زحمت خود را برداشت کنند و آثار آنها به ثمن بخص به تاراج نرود و بای کوین، این حوزه را به خوبی مدیریت نموده است.

افراد عام جامعه هم گاهی مواردی را دارند که می خواهند به عنوان سند یا مدرک و یا حتی یادگاری، حفظ کنند و مطمئن باشند در گذر ایام دچار آسیب نمی شوند. مثل صدای یک فرد، تصاویر یک شخص، سند خانه، مدرک تحصیلی و ... که بای کوین در اینجا هم به کمک عموم جامعه می آید.

امور بای کوین انقدر وسیع است که باید در یک زمان مناسب وقت گذاشته و توانایی های ما را بررسی کنید.

کاربردهای بای کوین برای شما چیست ؟

مشارکت در بای کوین

ساده ترین راه برای مشارکت در بای کوین، ارتباط مستقیم با تیم سازنده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن است